Uploaded image for project: 'Finna'
  1. Finna
  2. ALLI-3220

Tietuesivun välilehdet sekoavat "."-alkuisen ankkurin kanssa

    Details

    • Type: Bug
    • Status: Resolved
    • Priority: Minor
    • Resolution: Fixed
    • Fix Version/s: 1.19.0
    • Component/s: VuFind
    • Labels:
      None
    • Sektori-Organisaatio:
      Kirjasto-Yleinen - Turun maakuntakirjasto
    • Sprint:
      Sprint 44, Sprint 45
    • Story Points:
      1
    • Actual Story Points:
      1

      Description

      Kun tietuesivu ladataan ankkurilla, joka alkaa pisteellä, tabit eivät toimi. Tämä on ongelmallista varsinkin siksi, että Facebook ilmeisesti tekee aina tuollaisen ankkurin siellä jaettuihin linkkeihin. Samalla kun tämä korjataan voisi tarkistaa myös muut yleisemmät erikoismerkit.

        Attachments

          Activity

            People

            • Assignee:
              mzsillan Samuli Sillanpää
              Reporter:
              tzlaine Timo Laine (Inactive)
            • Votes:
              0 Vote for this issue
              Watchers:
              1 Start watching this issue

              Dates

              • Created:
                Updated:
                Resolved: